Attīstība

Nozares, kurām ir nepieciešama nepārtraukta attīstība

attistiba

Attīstība ir kas tāds, uz ko tiecamies mēs visi.

Kad esam pavisam mazi, vispirms iemācāmies turēt galviņu, tad velties, sēdēt, rāpot, staigāt un tā tālāk. Ik dienas mēs augam, attīstāmies un mācamies ko jaunu, tomēr, ko darīt brīdī, kad, šķiet, viss, kas mācāms, jau iemācīts? Esmu pārliecināts, ka visi kādreiz esam nonākuši situācijā, kad šķiet-viss, vairāk sava galvā neko nevaru iedabūt. Vai nu tas ir runājot par mācībām vai darbu, nav svarīgi, bet katrs esam nonākuši situācija, kad šķiet, ka viss, esam sasnieguši savu maksimumu.

Tādas lietas kā “maksimums” vienkārši nav, tādas neeksistē. Cilvēks vienmēr var pilnveidot sevi vēl vairāk, nemaz nerunājot par to, ka iespējams atklāt jaunas aizraušanās un nodarbes, ar kuram iepriekš pat neesi saskāries, un tas nozīme to, ka tu ne tikai sevi pilnveido, bet mācies ko pavisam jaunu.

Cilvēks pats par sevi ir ļoti interesanta būtne. Viņam ir dots saprāts, lai to liktu lietā un varētu darīt labas lietas, attīstīt gan sevi, gan visus sev apkārt, tomēr šķiet, ka daži cilvēki dara visu, kas viņu spēkos, lai tikai mani censtos pārliecināt par pretējo.

Bieži vien dažādos sociālajos portālos un arī citur internetā pavīd dažādas ziņas, kas liecina par to, cik tomēr cilvēki var būt neizglītoti un nepieklājīgi, un tādos gadījumos es vienmēr domāju, kurā brīdī šie cilvēki beidza attīstīties pareizajā virziena un izlēma par labu degradācijai? Ja jau mazi būdami mēs visu laiku tikai mācījāmies ko jaunu un officemums tas ļoti labi padevās, kāpēc, lai kāds, sasniedzot apzinīgu vecumu, labāk izvēlētos vairs nemācīties, bet labāk virzīties atpakaļ?

Cilvēkam nepārtraukti vajadzētu censties attīstīties un darīt visu, kas viņa spēkos, lai izaugsme nekad neapstātos, jo pretējā gadījumā kritīsies ne tikai viņa paša, bet arī visas sabiedrības dzīves līmenis kopumā, jo, ja ta padomā, kas gan veido sabiedrību- taču mēs paši, vai ne? Sabiedrība ir cilvēki, uzņēmumi un sadzīve, kuru veidojam mēs paši.

Un kā jau mēs esam noskaidrojuši, attīstība ir nepieciešama pilnīgi visam un visiem, arī dažādiem uzņēmumiem, ar kuriem mēs saskaramies ikdienā. Piemēram, pat tik vienkāršs bizness kā palešu pārdošana un izplatīšana, par ko var vairāk uzzināt šeit, var palīdzēt visai Latvijas valstij kopumā, jo arī savu valsti veidojam mēs paši!

Attīstība ir nepieciešama pilnīgi visām nozarēm, pilnīgi visiem uzņēmumiem un biznesiem, jo kā jau esam noskaidrojuši, bez attīstības šajā pasaulē nebūtu.

Cilvēks ir radīts tam, lai viņš varētu pilnveidot sevi un visu sev apkārt, pretējā gadījumā pasaule sāktu virzīties uz otru pusi, un domāju, ka piekritīsies man, ja teikšu, ka dažbrīd tāda sajūta jau ir. Atliek vien paklausīties tajā, ko stāsta ziņās un uzreiz pārņem tāda sajūta, ka kāds speciāli savu galvu ir atstājis mājās, jo pretējā gadījumā tādas briesmas mums jāklausās nebūtu.

Padoties tomēr ir viegli, tomēr saņemt drosmi, pacietību un vienkārši saņemties, lai atzītu savas kļūdas, tās labotu un mācītos vēl un vēl, lūk, tas ir grūti, taču ne neiespējami. Novēlu visiem spēku, lai stātos sev pretī un viss dzīvē izdotos, jo viss cits jau atkarīgs no katra paša!